Web Tasarım | E-Ticaret | Domain Kayıt & Hosting | Kariyer olanakları | Referanslar

 

WAN // Web Ajans Net:

Web sitenizin binlercesi arasından fark edilmesi için çalışıyoruz.


Başarılı bir web sitesi, hem görsel hem teknik hem de programlama açısından eksiksiz olmalıdır. Bir yandan ziyaretçinin göz zevkine hitap etmeli bir yandan da ziyaretçinin ihtiyaçlarına yanıt verebilmelidir.

Web tasarımı, yöneticisi, grafikeri, programcısı, animatörü ile profesyonel bir ekip işidir. Web Ajans Net müşteri odaklı hizmetiyle konusunda uzman web tasarım takımıdır.

Siteniz en mükemmel tekniklerle en güzel şekilde yapılmış olsa bile hedeflediğiniz kitleye ulaşamıyorsa yapılan yatırım ve emek boşa harcanmış demektir. Web Ajans Net yaptığınız yatırımdan alacağınız geri dönüşün en üst düzeyde olabilmesi için çalışıyor!


1. Sitenizin hedef kitlenin ihtiyaçlarına en kolay şekilde yanıt verebilmesi için, Tasarıma başlamadan önce gerekli araştırmaları yapıp sitenizi dikkatlice planlıyoruz.

2. İyi tasarlanmış özgün, görsel ve işlevsel tasarımla, şirketinizin sektördeki profesyonelliğini Internet’ e en uygun şekilde yansıtıyoruz.

3. Şirketinizin ilgili alandaki profesyonelliğini ve tüm farklı özelliklerini ziyaretçilere en iyi şekilde yansıtmak için , 
Sitenizin,
o Anlaşılabilir 
o Kolay kullanılabilir
o İnteraktif olabilme

Özelliklerini ön planda tutarak, ziyaretçilerden beklenen geri dönüşün en üst seviyede olmasını sağlıyoruz.

4. Uygulama ve tasarımlarımızda Sadece firma broşürünüzü Internet’te yayınlama mantığıyla yaklaşmıyoruz. Ziyaretçinin karmakarışık bir sitede aradığını bulamadan siteden ayrılması yerine sizden aldığımız bilgileri net, hızlı ve anlaşılır bir şekilde sunarak müşterinin sitenizi kullanmasını ve ihtiyacı olan doyurucu bilgiye kolayca ulaşabilmesini sağlıyoruz.

5. Sadece rakiplerinizi değil, diğer başarılı siteleri ve gelişen teknikleri de sizin adınıza inceleyerek yeni fikir ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmanız için çalışıyoruz. Bunu site tasarımı bittikten sonra bile Web Ajans Net ait e-bültenlerle duyuruyoruz.

6. Siteye giren kişilerden, işiniz ile ilgili tüm bilgileri veri tabanına aktarıp istenildiğinde bu kişilere özel tanıtımlar yapmanız için veri tabanı destekli Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) uygulaması için zemin hazırlıyoruz.ÖRNEK  KURUMSAL WEB  TASARIMI :

WEB AJANS NET’ un ön plana çıkardığı, web sitesi hazırlarken en çok önem verdiği konu ‘Grafik Tasarım’ dır. Çünkü üzerinde uğraşılmış ve ziyaretçinin göz zevkine hitap eden, hayranlık uyandıran sayfalar daha çok ziyaret edilir ve site sahibi şirketin prestijini arttırır.

WEB AJANS NET bu noktadan hareketle, hazırladığı web sitelerinin görünüşüne ve tasarımına büyük özen göstermektedir. Her şirkete tarzına uygun ve özelliklerini en iyi şekilde ifade edebilen; sade ama göze hitap eden; sanatsal fakat amaca hizmet veren web sayfaları hazırlamaktadır.

WEB AJANS NET web sitesinin hızlı açılması için sayfaların KB (kilobyte) biriminden büyüklüğünü minimuma indirmeyi ve tasarlanan sayfaları müşterisine teslim etmeden önce internet ortamında defalarca test etmeyi bir standart olarak belirlemiştir. 


o Ana ve ara sayfalar için grafik çalışması 
o Buton ve navigasyon sistemi tasarlanması.
o Sayaç, tarih, meta tag, script gibi uygulamaların konulması. 
o Grafik yükü minimum görüntü kalitesi en üst seviyede hareketli ve etkileyici görsel flash intro uygulaması hazırlanması
o Web sayfası için maksimum hız için en uygun şekle getirilmesi. 


1.2. KURUMSAL FİRMA TANITIMI:

o Şirket tanıtımı
o Yönetim Kadrosu
o İşler ve Aşamalar
o Vizyon 
o Misyon
o Kalite Politikası
o Kalite Belgeleri ve Ödüler
o Neden Şirketiniz? Sorusuna cevaplar
o Hizmet Birimleri
o Temsilcilikler Şubeler
o Varsa firma basılı kataloğunun web ortamında indirebilir formatta (PDF) hazırlanması
o İş ve hizmetin önemi, Yapılan işler ve fotoğraflarla anlatım
o Linkler1.3. DUYURULAR / HABERLER:

Fuar, seminer, yenilik, şirket haberleri, sektör haberleri, duyuruları, yapılacak faaliyetler,eğitsel etkinlikler, firma şirketlerini ve ziyaretçileri ilgilendiren her türlü haber ve duyurunun yer alacağı bölüm1.4. İLETİŞİM:

Posta adresi, yönetici elektronik posta adresleri, telefon, faks, yetkili idari kadronun iletişim bilgileri, kroki, harita, soru ve sorunların iletilebileceği istek dahilinde etkileşimli ve çok seçenekli iletişim formu, size ulaşılabilmeyi daha da kolay 
hale getirecektir.


1.5. KARİYER SAYFALARI:

İhtiyaç doyulan personel ihtiyacını karşılamak için web üzerinden başvuru almaya olanak veren özgeçmiş gönderme modülü hazırlanması.


1.6. GÜNCEL VERİLER MODÜLÜ:

İstek dahilinde, site üzerine kendi kendini güncelleyen ekonomi finans hava durumu ve son dakika haberlerini içeren modül hazırlanması

1.7. MÜŞTERİ DESTEK MODÜLÜ:

Site kullanıcılarının web üzerinden herhangi bir konuda firma ile iletişime geçmelerine olanak veren sistem ve bu verilerin veritabanında saklanması


1.8. BASINDA BİZ VE BASIN BÜLTENLERİ MODÜLÜ

Basında çıkan haberlerin eklenip yayınlanabileceği modül

2. B2C ve B2B UYGULAMASI

o Firmanızın iş yükünü internet ortamın aktarma ile ilgili hazır uygulamanın site formatına uygun bir şekilde entegrasyonunu kapsar.
o Ürün Katalogu ve müşteri destek modülü bu bölümde tasarlanır
o Katalogdaki tüm veriler bir şifre ile kolayca güncellenebilir, değiştirilebilir , eklenebilir ve silinebilir.


3. SİTE TANITIMI VE REKLAM: 

Internet kullanımının yaygılaşması ile birlikte sitelerin amacına ve hedef kitlesine daha sağlıklı biçimde ulaşabilmesi için reklâm gerekli bir hale gelmiştir.

Sitenizden maksimum düzeyde geri dönüşüm almak için, siteniz tasarlandıktan sonra ve tasarlanma aşamasında gerekli tüm danışmanlık hizmeti tarafımızdan bilginize sunulacaktır. 

o Sektörel portalları tespit ve kayıt işlemleri hakkında bilgi.
o Arama Motorlarına kayıt (Google,Yahoo, AltaVista, Lycos, AOL, Ask Jeeves, Direct Hit, Dogpile, All-the-Web, About.com, MSN, BigHub Meta Search, WebCrawler, Inference-Find, Excite , Goto.com, HotBot, Infoseek, Snap, Arabul, Netbul’ gibi Sponsorluk gerektirmeyen en çok kullanılan arama motorlarına kayıt tarafımızdan yapılacaktır)
o Ziyaretçi ve kullanıcı profili belirlenmiş Yerli ve Yabancı web sitelerine banner reklamı için öneriler ve tavsiyeler bilginize sunulacaktır.
o Sitenizin tanıtımı için Bannerler ve reklâm sloganları hazırlanması bir kereliğe mahsusu olmak üzere ücretsiz yapılacaktır.
o İlk Update (Güncelleme)

 

 

 


Çözüm Teknolojik Hizmetler Ltd Şti. / WAN Web Ajans Net
Büyükdere Cad. Raşit Rıza sok. No:5/1 Daire:7 Mecidiyeköy / İstanbul

Tel: +90 212 272 08 58 - 59   E-mail: info@webajans.net